Vysvědčení

Vydávání vysvědčení: v pátek 26.6. 2020 v dopoledních hodinách

Opatření: roušky, rozestupy mezi žáky a třídami.

Žáci 6., 7. a 8. ročníků:

S třídními učiteli ve venkovních prostorách areálu školy v době od 8,00 – 9,00.


Slavnostní rozloučení v atriu školy 26.6. v 9,00 hodin, všechny třídy.


Na obrázku vidíte, kam má která třída jít na osmou hodinu.

Vyklízení skříněk 18.5. 9:00h.

Dobrý den všem


Je potřeba vyklidit vaše skříňky. Musíme tak učinit příští týden.

Máme tedy termín pondělí 18.5. v 9 hodin ráno.


Do školy půjde maximálně 5 dětí najednou, dodržení všech zásad (roušky, rozestupy).

Je nutné si věci vyzvednout, takže si přineste všichni vaše klíče od zámků.

Pokud se nebudete moci dostavit, musí dorazit někdo z příbuzných s vaším klíčem od skříňky (a musí znát i číslo vaší skříňky). Pokud to ale je možné, všichni se dostavte osobně.


Budu se na vás po dlouhé době v pondělí těšit!

Známkování v II.pololetí

Vážení rodiče, na základě postupného uvolňování přijatých opatření by měla být od 25.5. 2020 postupně zahájena výuka za přítomnosti žáků ve škole. Stejně jako Vy i my čekáme na upřesňující informace, které bude vydávat MŠMT formou manuálu začátkem měsíce května.

Na základě těchto informací stanovíme podmínky za jakých bude probíhat výuka, jak ve škole, tak i nadále doma. Zda bude fungovat školní družina, popřípadě i školní kuchyně.

S těmito podmínkami Vás, milí rodiče, oslovíme, abychom získali informaci, zda pošlete Vaše dítě do školy nebo zůstane i nadále doma.

Rovněž bych Vás chtěl informovat o způsobu hodnocení žáků za II. pololetí školního roku.

Ministerstvo školství vydalo vyhlášku, která upravuje způsob hodnocení žáků za II. pololetí šk. roku 2020.

Pro hodnocení z daného předmětu na konci školního roku použijeme tyto podklady:

1) známky z I. pololetí tohoto školního roku.

2) hodnocení v průběhu dálkového vzdělávání s přihlédnutím k tomu, zda žák měl odpovídající podmínky a technické vybavení.

3) hodnocení získané v době docházky do školy ve II. pololetí ( tj. od 1.2. do 10.3. 2020 a od 25.5. do 19.6. 2020).

4) kombinací těchto možností.

Výsledná známka na vysvědčení by neměla býti horší než v I. pololetí. Žádný žák by neměl být hodnocen nedostatečnou! Hodnocení provedou vyučující jednotlivých předmětů s přihlédnutím k mimořádné situaci.


Mgr. Pavel Dittrich, ředitel školy

Uzavírka základních škol

Vážení rodiče, dle aktuálních informací Bezpečnostní rady státu se s účinností od zítřka tj. 11.3.2020 ruší do odvolání výuka v základních školách. Sledujte, prosím, web školy, kde budeme zveřejňovat aktuální informace. Mgr.Pavel Dittrich, ředitel školy

Třídní schůzky 19. 11. 2019

Jelikož je momentálně málo nových informací, třídní schůzky v tomto datu nebudou. Budu zde přítomen od 17 hodin, jako na normálních třídních schůzkách, ale bude se pouze jednat o pohovorové hodiny pro ty, kteří mi něco potřebují, nebo se chtějí na něco zeptat. Ten, kdo přijde, tak se mu rozhodně věnovat budu. Všechny nové informace máte nyní zde v aktualitách. Známky dětí za první čtvrtletí vaše děti dostanou, jako obvykle, na lístečku. Ten z rodičů, kdo nepřijde 19.11. zjistí známky z žákovské knížky, kam papírky vlepíme.

Vánoční přespávání 2019

I letos si uděláme třídní, noční Vánoce. přespávání proběhne ze čtvrtka na pátek 12. 12. - 13. 12. 2019. Uděláme si slavností večeři, promítání filmu a možná i nějakou "tmavou" procházku po škole. S sebou je potřeba spacák, karimatka, oblečení na druhý den, jídlo na předvánoční večeři a snídani, pití, případně hudební nástroj, pozitivní postoj ke všem aktivitám a slušné vychování :-D.

Ať noc přežijeme Ježíšku.

Ozdravný pobyt

Letošní ozdravný pobyt bude delší než v roce loňském a to od středy 10. 6. do pátku 19. 6. 2020. Místo konání je v rekreačním středisku Kalich u Kamenice nad Lipou. Cena by měla být 4 200,-. Tříd pojede opět více a z vyučujících pojedu já, pan učitel Kučera, paní učitelka Ptáčníková a Ludvíčková. Další informace budou v průběhu školního roku.

- Školní výlet za paní učitelkou Obermajerovou -

Výlet se po dohodě bude konat od pátku 4.října do soboty 5.října. Vyrazíme rovnou ze školy po výuce a pojedeme vlakem. Paní učitelka Obermajerová na nás bude čekat a zajistí nám spaní u nich ve škole. Budeme tedy potřebovat spacáky, ale nemusíme tahat karimatky, protože podložky na spaní budou k dispozici. V sobotu udělám dopolední výlet po okolí a následně pojedeme zase zpět do Prahy. Všechny podrobnosti ještě upřesním, včetně času návratu. Určitě bude dobré, aby měly děti s sebou svačinu, ale ohledně večeře je možné navštívit pizzerii naproti. I o stravování se ještě dohodneme.

Přeji hezký víkend.

Letní kino

Přivítejte s námi školní rok promítáním pod širým nebem! Ve čtvrtek 5.9.2019 budeme od 20:15 promítat film Dumbo. Akce se koná na školním hřišti, takže si vezměte piknikové deky, karimatky, spacáky, židličky, něco dobrého k jídlu a pití, dobrou náladu a ve čtvrtek na viděnou!


Pondělí 2. 9. 2019

8:00 zahájení školního roku

V pondělí se setkáme v naší třídě. Prosím v průběhu prvního týdne o donesení hygienických potřeb (dohodneme ve třídě, kdo co donese) + 1000,- Kč do třídního fondu na pracovní sešity (a že jich asi letos bude více), kulturní akce, třídní aktivity.


Jak bude probíhat první školní týden 2. – 6. 9. 2019?

Prosím, aby mě děti informovaly, kdo se bude stravovat v pondělí 2. 9. a úterý 3. 9. ve školní jídelně.

Pondělí – 8:00 – 8:45 slavnostní zahájení výdej obědů od 10:30

Úterý – 8:00 – 12:40 vnitro-třídní program

Středa – 8:00 – 12:40 vnitro-třídní program

Čtvrtek – vyučování podle rozvrhu bez odpoledního vyučování

Pátek – vyučování podle rozvrhu bez odpoledního vyučování

Prozatím jsme ve škole sami, ale...

— Začínáme již v pondělí 2. září —

Nezapomeňte, že již toto pondělí opět začínáme v novém, už šestém ročníku.